Archiwum: październik 2023

2023-10-02

MOSiR Rybnik zaprasza do udziału w kolejnej edycji imprezy pod nazwą  DZIECINADA, przeznaczonej  dla dzieci w wieku 6-9 lat. Na najmłodszych będą czekać sportowe atrakcje i zadania.

2023-10-02

Wreszcie doczekaliśmy się tak długo wyczekiwanej sali lekcyjnej na świeżym powietrzu, która powstała w wyniku projektu Budżetu Obywatelskiego.

2023-10-06

6 października klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Zgrody 3 Sióstr w Rybniku.

2023-10-08

UWAGA!

Od przyszłego tygodnia wszyscy zainteresowani znajdą  aktualny jadłospis w zakładce SZKOŁA- Stołówka.

2023-10-09

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „Czytamy z Sercem”.

2023-10-11

29 września w ramach Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania w świetlicy szkolnej zostało zorganizowane wydarzenie, w którym wzięli udział znani ludzie z naszego Kamienia, którzy czytali różnorakie książki i wiersze dla uczniów naszej szkoły.

2023-10-11

15 września w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Dzień Kropki.

2023-10-11

Z okazji Dnia Chłopaka wybrani reprezentanci każdej z klas 1-3 stanęli do konkursu o tytuł "Super Chłopaka SP 28".

2023-10-17

Z okazji Dnia Nauczyciela i DEN odbyła się uroczysta Msza Święta oraz akademia, na którą zaprosiliśmy wszystkich pracowników szkoły.

2023-10-18

W ramach tygodnia profilaktyki chorób zakaźnych w naszej szkole w klasach starszych zostały przeprowadzone lekcje dotyczące chorób zakaźnych oraz profilaktyki. W młodszych klasach dzieci wykonały plakaty i ulotki informacyjne związane z tym tematem.

2023-10-20

W dniu 20.10.23r. w ramach Dnia Języka Angielskiego odbył się już po raz drugi , międzyklasowy quiz KAHOOT z wiedzy na temat kultury, geografii krajów anglojęzycznych. Quiz sprawdzał także znajomość języka ngielskiego.

2023-10-27

Nasza szkoła dołączyła do pilotażowego programu konkursowego "Odblaskowa Szkoła 2023" organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach. Celem akcji było zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe oraz promowanie działań na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz zachęcenie do wdrażania innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych mających na celu szerzenie wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz propagowania bezpiecznego stylu życia w tym zakresie.