W mieście wysp i mostów ….

2023-04-27

Mowa o stolicy województwa dolnośląskiego czyli Wrocławiu, bo tutaj uczniowie klasy 5a i 5b wraz z kolegami i koleżankami z klasy 4b i 4a spędzili trzy dni tuż przed majowym weekendem.

Bogaty program wymagał od nas wszystkich doskonałej kondycji fizycznej: spacerowaliśmy pięknymi uliczkami starego miasta, płynęliśmy statkiem po Odrze, słuchaliśmy ciekawych opowieści w Hydropolis, obserwowaliśmy życie zwierząt we wrocławskim Ogrodzie Zoologicznym, Afrykarium i Oceanarium, z ostatniego 49-ego piętra Sky Tower podziwialiśmy panoramę miasta i okolicy … to najważniejsze nasze aktywności, ale nie wszystkie:). I nawet kapryśna pogoda nie odebrała nam dobrych humorów i radości ze wspólnego spędzania czasu poza szkołą:)