Szkolny Konkurs Mam Talent

2023-06-05

Konkurs Szkolny Mam Talent zorganizowany został przez Świetlicę Szkolną a skierowany był dla wszystkich utalentowanych uczniów naszej szkoły. Uczniowie przystąpili do występów w dziedzinie wokalnej, baletowo-tanecznej, sportowej, plastycznej, kulinarnej, instrumentalnej oraz innych. Wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Mam Talent gratulujemy wspaniałych występów. W kategorii młodszej klasy 1-3, 1 miejsce – Marysia Musiolik klasa 3a, 2 miejsce – Martyna Kulik klasa 1b, 3 miejsce – Anna Giemza oraz Nikola Matuszczyk klasa 2c. W kategorii starszej, klas 4-6, 1 miejsce – Paweł Rakoczy klasa 4b, 2 miejsce – Benedykt Trocki klasa 5a, 3 miejsce – Julia Prusko klasa 5b.

Konkurs Szkolny Mam Talent zorganizowany został przez Świetlicę Szkolną a skierowany był dla wszystkich utalentowanych uczniów naszej szkoły. Uczniowie przystąpili do występów w dziedzinie wokalnej, baletowo-tanecznej, sportowej, plastycznej, kulinarnej, instrumentalnej oraz innych. Wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Mam Talent gratulujemy wspaniałych występów. Poniżej prezentujemy wyniki.

Uczestnicy 1-3

Giebel Nadia/ Kamieniak Zuzanna klasa 3a – dziedzina wokalna

Migas Paweł – 1A – dziedzina instrumentalna

Róża Brzezinka/ Kacper Brzezinka – klasa 3a – dziedzina instrumentalna